Paykwik Kart Avantajları Nelerdir

Paykwik Kart Avantajları – Paykwik Kart Satın Alma; Paykwik kart kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan bir ödeme gericidir. En belirgin avantajı, kartların tek kullanımlık sisteme sahip olmasıdır. Bir defa kullanıldıktan sonra ikinci bir kullanım şansının olmaması, güvenli ödeme gerici olarak karşımıza çıkan ilk avantajdır. Kart bilgileri herhangi bir şahıs tarafından çalınsa ya da ele geçirilse de, kullanılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Bu kuralda geçerli olan tek husus, kartın çalındığı andan itibaren müşteri hizmetlerine ulaşılması. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığının bildirilerek, bozdurma işleminin yapılmasıdır. Sunulan diğer bir avantaj, kart aidatı, gecikme faizi, temerrüt faizi veya benzeri bir başlık altında, hiçbir ek masraf ile karşılaşılmamasıdır. Klasik anlayışın tamamen dışında olan bu uygulama sayesinde, kart satın alma esnasında ödenen paraların tamamı, alışverişlerde kullanılmakta. Ek bir kesinti ile karşılaşmadan, bütçeden ayrılan paranın bütünü, online hizmet satın alınmasında kullan. Ürün satın alınmasında, kullanılır hale gelmektedir. Ayrıca, bazı sitelerin, bu kartı kullanan üyelerine ya da kart sahiplerine, paykwik kart avantajları başlığı altında, ödüller dağıttığı da bilinmektedir.

Paykwik Kart Avantajları

Paykwik Kart Avantajları

Paykwik Kart Avantajları nasıl değerlendirilir.

Paykwik kart avantajları nasıl değerlendirilir. Ödeme yöntemleri arasında yer alan ve kullanım kolaylığı sağlayan avantajlar ise, işlem hızı olarak karşımıza çıkmaktadır. Banka kartınız ile ya da kredi kartınız ile alışveriş yaptığınızda; kart bilgilerinizi girmeniz, güvenlik kodunu girmeniz, son kullanma tarihini girmeniz, sizden talep edilir. Bu işlemleri tamamlandıktan sonra, ödeme kısmına geçtiğinizde, onay verdikten sonra, sms doğrulama kodu şeklinde ayrı bir işlem ile karşılaşırsınız. Güvenlik tedbiri nedeniyle uygulamaya sokulan bu işlem, gereksiz zaman uzamasına sebep vermektedir. Oysa, paykwik kart kullanım avantajları, bu sistemin ortadan kaldırılmasına neden olmaktadır. Kart kullanıldıktan sonra iptal olduğu için, SMS doğrulama koduna ya da benzeri bir anlayışa gerek duyulmamaktadır. Kullanım süresi oldukça kısalmakta, cep telefonu ile işlem yapma yani onay kodunu doğrulama şeklinde ekstra bir süre kaybına yol açmamaktadır. Oldukça hızlı işlem seçeneğinin gündeme gelmesi, anında gönderilen paranın ya da harcanan paranın, karşı tarafın hesabına geçmesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu klasik özellikler, kartın avantajları arasında yer almakta olup, diğer bir avantajı da, müşteri gizliliği ilkesinin ön plana çıkmasıdır.

Paykwik Kart Üye Avantajları Nelerdir?

Paykwik kart avantajları arasında yer alan diğer bir uygulamada, işletmemiz tarafından yani Türkiye’de paykwik kart satışı konusunda yetkilendirilmiş olması. İşletmemiz tarafından, üye bilgilerinin, gizlilik esasları doğrultusunda, koruma altına alınmasıdır. Alışveriş yaptığınız mağaza, kendisine ödemeyi kimin yaptığını bilmemez. Bu uygulama sayesinde, bireylere reklam ya da benzeri elektronik postala ya da cep telefonlarına SMS’ler gelmemektedir. Kimliğinizi gizlemek olarak da ifade edilen bu uygulama sayesinde, daha rahat, daha güvenli işlem yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. Hiç birimiz Reklamlar ile boğuşmak istemiyoruz sms silmekten yorulduk. Paykwik kart cep telefonlarınıza ya da elektronik posta adreslerinize her gün onlarca reklam postası tanıtım mesajını gelmesini istemiyoruz gizlilik önemli. Sizlerde paykwik kart ile çalışabilirsiniz.

Paykwik Kart Avantajları – Paykwik Kart Satın Alma

Paykwik Kart Avantajları – Paykwik Kart Satın Alma. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde gündeme gelmediği için, dilediğiniz online alışveriş sitesinden, dilediğiniz ürünü alma şansına sahip olursunuz. Üyelere sağlanan kişisel avantajların en büyüğü budur. Herhangi bir siteden alışveriş yapmaya çekiniyor olabilirsin. İsminin geçmesinden rahatsız oluyor paykwik avantajları sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde bütün sitelerden alışveriş yapma şansına sahip olabilirsin. Siz istemediğiniz sürece kişisel bilgilerinizi ödeme formlarına girmediğinizde; ürün satın aldığınız mağazaya da para gönderdiğiniz mağaza, ödemeyi kimin yaptığı konusunda hiçbir bilgiye sahip olamamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir